אירועים פרטיים

שירותי קייטרינג על האש לאירועים מרגשים ברמה איכותית למגוון אירועים ומסיבות

אירועי בוטיק או הפקות ענק, חתונה, בר או בת מצווה, ברית, ימי הולדת וכל סיבה למסיבה. חווית הצ'ורסקו מורכבת ממגוון נתחי בשר מובחרים ועסיסיים הנצלים מעל גחלים לוחשות, בתהליך איטי שאורך שעות. צליית הבשרים נעשית ב SHOW  מול האורחים על גבי הגרילים השונים. הסלטים הצבעוניים, בישולי פויקה מהבילים ותוספות חמות שניצלו על הגחלים. הבשר ללא הגבלה ומלווה תמיד בשמחה, יין וניחוח מענג…

בצ'ורסקו התחדשנו בתפריטי טאפס לאירועים עם אופי מיוחד. מבחר מנות קטנות ומרהיבות, שלל ריחות וצבעים, טעמים ממטבחי עולם שיעשו לכם את האירוע שונה מכולם!

לבחירתכם תפריטי טאפס מגוונים טאפס אסאדו ובשרים, טאפס דגים, טאפס צמחוני, טאפס עממי וטאפס מתוחכם, מנות מובחרות… ממטבחי עולם! מקסיקו, קובה, ברזיל וארגנטינה, סלוניקי, פרובנס, ברצלונה ווינה. פסטיבל של טעמים בתוך הפה מתגלגלים.

אנחנו אוהבים לעשות אירועים מיוחדים דרך חווית הבשרים שאותה אנחנו יוצרים!

חשוב לך שהאירוע שלך יהיה מיוחד?

אנחנו נגרום לאירוע שלך להיות בלתי נשכח

אכפת לנו לעזור לך להבין מה נכון לאירוע שלך, לא נעביר את הפרטים שלך לעולם.

על האש בבר מצווה

כשהילד כבר מגיע למצוות ואתם מתכננים איך לחגוג, בבית כנסת עתיק, שכונה ציורית, בגינה או בחצר, בגן אירועים זה או אחר… צוות צ'ורסקו יגיע איתכם להיות. בפגישות מקדימות טועמים, את האירוע על כל פרטיו מתכננים.. צבע מפות, קיפול מפיות, כוס גדולה או קטנה, מרשמלו על המדורה, גם הרכב מוסיקלי נציע לאוירה. אז כשהילד יעמוד עטוף בטלית ויעיפו עליו סוכריות, תנשום כמה נשימות וחכה כמה שניות, תזכור שהנפיחות בראש אצלו תחלוף בעוד מספר ימים, קייטרינג צ'ורסקו כבר כאן עם כל המטעמים מוכן לערוך עבורכם את אחד האירועים המיוחדים.

על האש בחתונה

מסיבת חתונה שאנטי, גן אירועים אלגנטי, שישי צהריים ביקב, חתונה בחוף ים, מערות, מדבר ויערות, חרטנו על דגלנו בכולם להיות.
אנו עושים זאת הכי טוב כשזה בא מהלב… בהשראת הזוג שמולנו מתאחד. היום המאושר הגיע ואתם כנראה קצת מוטרדים… אך אל דאגה אנחנו בשטח לכל העניינים דואגים ושקט נפשי לכם מבטיחים! הצוות שלנו נמרץ ומתקתק, מקצועי ומיומן, אדיב וחייכן.

אנחנו מוכנים, ואתם? קילפנו, בישלנו, עיצבנו, צלינו, באהבה גדולה את הצלחות מהלב מילאנו. באירועים שלנו תמצאו אופי, יופי והמון טעמים. שלל מנות ממטבחי עולם, איכות וטריות של חומרי הגלם, אומנות בשר מרתקת. כאן היופי כן קובע… לכן נעמיד לרשותכם שירותי עיצוב יצירתיים וקסם האירוע יהפנט כל מוזמן.

קייטרינג על האש חתונה | צ'ורסקו קייטרינג אסאדו ארגנטינאי

לקוחות שבחרו בנו לצלות את הבשרים באירוע שלהם

לקוחות פרטיים

חשוב לך שהאירוע שלך יהיה מיוחד?

אנחנו נגרום לאירוע שלך להיות בלתי נשכח

אכפת לנו לעזור לך להבין מה נכון לאירוע שלך, לא נעביר את הפרטים שלך לעולם.

מאמרים מחכימים

אירועים פרטיים
5 (100%) 1 vote
התקשרו אליי!
+
שגר אותי!
נגישות