מתכננים אירוע בקרוב באזור נס ציונה? רוצים להאכיל את האורחים שלכם באוכל איכותי ולהשאיר אצלם טעם של עוד (למרות שישבעו כהוגן)? אין כמו בשר באירועים. האושר טמון בסטייק טוב בשילוב נכון עם כבד אווז או פילה מושלם, או בקציצה רכה ועסיסית. אחרי כל כך הרבה פיות שהאכלנו אנחנו יודעים ליצור עבורכם את התמהיל המושלם בין מאכלי הבשר השונים יחד עם תוספות יחודיות, שיגרמו לאורחים שלכם לאכול עד בלי די.

קייטרינג לאירועים בנס ציונה – המומחיות שלנו

הכנת בשר, ובטח אסאדו ארגנטינאי, דורשת ניסיון עשיר וידע רב. זה מתגבר עוד יותר כשמדובר בהכנת אוכל למספר אורחים גדול. הבשר חייב להיות סופר איכותי. הנתחים צריכים להיבחר בקפידה רבה. כל קציצה שמונחת על הגריל צריכה להיעשות באהבה. בנוסף, תזמון הכנת האוכל צריך להיות מתוקתק. כל הצוות חייב לנגן יחד כמו תזמורת. בהרמוניה מושלמת. רק התיאור של כל התהליך הזה עושה חשק לאכול, נכון?

לאורחים שלכם מגיע לקבל את הטוב ביותר. הם רוצים להרגיש מתוגמלים בחזרה על כך שהגיעו להשתתף באירוע שלכם. התגמול המושלם הוא אוכל טוב. כל אורח רוצה להרגיש שאת הקציצה הזו מישהו הכין במיוחד בשבילו, כמו קרא את המחשבה שלו. זה מה שירגישו האורחים שלכם עם הקייטרינג שלנו באירוע שלכם.

אנחנו מומחים בהכנת אוכל. אנחנו יודעים להכין את הבשר הטוב ביותר, גם אם מדובר בכמות גדולה של בשר. יש לנו צוות שמנגן יחד כבר שנים. כל אחד יודע בדיוק מה מקומו והסינכרון בין כולם מושלם. האורחים שלכם יקבלו את החוויה הטובה ביותר, ואתם תהנו מראש שקט לאורך כל האירוע.

קייטרינג לאירועים בנס ציונה – מתחברים לרגש

האוכל והרגש הולכים יחד. ממש יחד. האוכל משפיע על הרגש באופן ישיר. כשאוכל לא טעים, אנשים זוכרים את זה כי הרגש שלהם טורח לצרוב להם את זה בזיכרון. אבל כשהאוכל טעים, הזיכרון הבלתי נשכח הופך לגעגוע. כשהאורחים שלכם יטעמו את הבשרים והמאכלים שלנו, כל החושים שלהם יכנסו לפעולה. הם יחוו חוויה כל כך טובה וחיובית, שהזיכרון שלהם יהיה טוב. הם יספרו לכל מי שישאל כמה כיף היה באירוע שלכם. והסיבה העיקרית היא האוכל. זה ברור.

מה בתפריט שלנו

אנחנו יודעים להרים אירועי קייטרינג בשריים, קייטרינג אסאדו על האש. יש לנו היכולת להכין אוכל לכל סוג של אירוע – עסקי ופרטי כאחד. אנחנו יודעים להתאים את עצמנו לכל אווירה. אם זו שמחה נשמח, אם זה אירוע עסקי, נשמח בדרכים שלנו. שירות נוסף שלנו הוא עיצוב והפקת אירועים. אם אתם רוצים שהאורחים והמוזמנים שלכם יצאו עם טעם טוב בפה (וגם בלב) מהאירוע שלכם, תנו לנו לנצח על התזמורת ולהביא את כל האהבה שלנו לאוכל אל תוך האירוע שלכם בעוצמה גבוהה. תנו לנו ליצור עבורכם את המנגינה המושלמת והאווירה המתאימה לכם לקראת אירוע יוצא דופן.

רוצה לדבר עם השף ולהתחיל לתכנן את האירוע?

איך תבחרו את החברה המתאימה?

אזור המרכז עמוס בחברות קייטרינג המציעות את כל שירותי הקייטרינג האפשריים, ובכלל זה גם קייטרינג על האש במרכז הארץ. כפי שאמרנו קודם לכן, מה שאתם רוצים לבדוק הוא את שלושת מרכיבי המפתח של חברת קייטרינג מקצוענית: חומרי גלם, צוות וכלי עבודה. את חומרי הגלם תוכלו לבדוק כמובן באמצעות טעימות ואפילו ביקור במטבח החברה. אל תתביישו ואל תעצרו את עצמכם, בדקו כיצד מאוחסן האוכל, כיצד מתבצע תהליך ההכנה ומי הוא השף האחראי.

בצוות המקצועי אתם רוצים למצוא גם בני נוער שמגישים את האוכל, אבל גם גרילמנים מקצועיים ושפים ייעודיים בתחום הבשרים, שיודעים להיות אחראים על הכל ולהוריד הנחיות אל השטח בזמן אמת. לבסוף, אתם רוצים לבחון את כלי העבודה בהם נעשה שימוש ובכלל זה המנגלים עצמם, אמצעים נוספים להכנה, עישון ויישון בשר בהם עושה החברה שימוש, ולא פחות מכך גם את כלי ההגשה, הסכו"ם, הכוסות וכל האמצעים האחרים הנדרשים להגשת בשר על האש בצורה מקצועית. המלצות וחוות דעת מקצועיות זה בהחלט חשוב, אבל אתם רוצים לבדוק את הדברים גם בגוף ראשון.

קייטרינג לאירועים בנס ציונה
בכמה כוכבים היית מדרג אותנו?

כתיבת תגובה

CALL ME
+
Call me!
Call Now Button
נגישות