אם תחשבו על זה לרגע, את רגעי העל האש האהובים ביותר, חוויתם בדרך כלל בקבוצה קטנה – משפחה, חברים, מקום עבודה, מילואים – קבוצה קטנה של אנשים שיושבים ומכינים לעצמם מנת בשר טעימה, ונהנים מההווי המיוחד של הקבוצה הקטנה. את אותה חוויה בדיוק תוכלו להציע לאורחים באירוע שלכם, באמצעות הזמנת קייטרינג על האש לאירועים קטנים, ולא נדרש יותר מרגע אחד של ניחוח על האש כדי להציף את כל האורחים בתחושה הנעימה שהם מכירים מרגעי העל האש הטובים בחייהם, במיוחד אם מדובר בניחוחות עוד טובים יותר מאלו שהם עצמם מכירים.

מה כולל קייטרינג על האש לאירועים קטנים?

את המנות שיוגשו בקייטרינג שלכם תוכלו לבחור בעצמכם על פי טעמכם האישי ובסיוע וליווי של צוות קולינרי מטעם חברת הקייטרינג שבחרתם, בהנחה שבחרתם בחברה הנכונה שיודעת לעשות את הדברים נכון. צלעות, אנטריקוט, טי בון, פרגיות, כנפי עוף, כבדים, לבבות וכל חלק אחר שתבחרו להציע לאורחים שלכם תוכלו לשלב בתוך התפריט, אך שימו לב – עליכם להבטיח שכל בחירה שאתם עושים עולה בקנה אחד עם התפריט הכולל ומתכתבת עם המנות האחרות המוצעות בו. את זה תוכלו לעשות הן באמצעות בחירת המנה המתאימה ביותר, ולא פחות מכך באמצעות התיבול והרטבים שתשלבו במנה. כאמור, חברת קייטרינג מקצועית, שיודעת להציע שירות קייטרינג על האש לאירועים קטנים, תדע לשמור אתכם על הנתיב הנכון ולהתאים את התפריט כולו לאופי האירוע הייחודי ולהווי שאתם רוצים ליצור במסגרת האירוע הקטן.

רוצה לדבר עם השף ולהתחיל לתכנן את האירוע?

במה שונה קייטרינג לאירועים קטנים מקייטרינג רגיל?

ובכן, אירוע קטן הוא אירוע שההבדלים בינו ובין אירוע גדול אינם מסתכמים רק בכמות האורחים המוזמנים, אלא באווירה, באינטימיות, בהווי ובתחושת הביחד שחווים האורחים באירוע. להווי ולאווירה הללו חשוב מאוד להתאים גם את מנות האוכל, שצריכות להביא משהו חדש ומיוחד לאורחים שלכם, אבל גם צריכים לשדר אווירה של בית, להתאים לטעמם של האורחים בהתאם לרקע ממנו הם מגיעים, לתיבול שהם רגילים אליו ולסגנון הקולינרי המועדף עליהם. כל אלה צריכים לבוא לידי ביטוי במינונים שונים, כל מקרה לגופו, ורק חברת קייטרינג מקצועית שמבינה באירועים קטנים, וגם יודעת לעשות קייטרינג על האש לאירועים קטנים בצורה מקצועית, תדע לספק לכם.

ומה לגבי עלויות?

קייטרינג לאירועים קטנים הוא מן הסתם שירות זול יותר מקייטרינג רגיל, אך היחס הוא לא ישר. שירות קייטרינג כולל בתוכו שורה של עלויות קבועות, שאינן משתנות בצורה משמעותית בהתאם למספר האורחים, ולכן אתם בהחלט יכולים לצפות למחיר זול יותר מקייטרינג רגיל, אבל אל תצפו לכך שזה יהיה לחלוטין ביחס ישר למספר האורחים. בכל מקרה, קייטרינג על האש אינו אמור לעלות יקר יותר מאשר קייטרינג רגיל, ובדרך כלל כמות הבשר המוצעת בו דומה מאוד לזו המוצעת בקייטרינג רגיל – פשוט מאוד החוויה שונה, הטעמים שונים והאווירה מיוחדת הרבה יותר.

קייטרינג על האש לאירועים קטנים
בכמה כוכבים היית מדרג אותנו?

כתיבת תגובה

התקשרו אליי!
+
שגר אותי!
נגישות