הפקת אירוע היא אתגר לא פשוט, שרובם המכריע של האנשים פוגשים בפעם הראשונה בחייהם כאשר הם נדרשים לו, ודווקא אז חשוב לעשות את כל הדברים בצורה מושלמת כדי להבטיח את האירוע המושלם עליו חלמתם. בתוך כל תהליך ההפקה, בחירת הקייטרינג היא אולי הבחירה המורכבת ביותר, הן לאור מבחר האפשרויות העומדות בפניכם בשוק, והן לאור מבחר האפשרויות העומדות בפניכם בבניית ועיצוב התפריט לאירוע. אם אתם רוצים להישען על הטרנד החם ביותר בעולם האירועים, הטרנד שמוכיח הצלחה פעם אחרי פעם, הרי שהאפשרות של קייטרינג אסאדו לאירועים היא האפשרות שבה אתם רוצים להתמקד.

ענן עשן עם ניחוח שלא ניתן לעמוד בפניו

אחד הסממנים הבולטים ביותר של קייטרינג אסאדו לאירועים הוא פינת המנגלים – שורה של משטחי גריל גדולים, עליהם פרושים מאות נתחי בשר מובחרים ועבים, רוחשים ברחש שהוא לא פחות מנעימה לאוזניים ומפיצים ניחוח שלא ניתן לעמוד בפניו. עם הזמן, הפך ענן העשן הזה לסימן היכר של האסאדו, אך שימו לב – לא כל קייטרינג שמציע לכם שורה של מנגלים עם נתחי בשר רוחשים וניחוח על האש מפתה הוא קייטרינג אסאדו לאירועים. אסאדו היא תרבות בשר מאוד ייחודית ומוגדרת, ויש לה מאפיינים מקצועיים קבועים שחייבים להיות נוכחים באירוע שלכם על מנת שהמנות שתגישו לאורחים שלכם, ייחשבו באמת מנות אסאדו אותנטיות.

רוצה לדבר עם השף ולהתחיל לתכנן את האירוע?

במה נבדל קייטרינג אסאדו לאירועים מקייטרינג על האש?

זוהי למעשה אחת השאלות החשובות ביותר שעליה אתם חייבים לקבל תשובה מפורטת, וזה בדיוק מה שנעשה כאן ועכשיו. חברות רבות יודעות להציע יופי של קייטרינג על האש, אך לחלוטין לא מדובר באסאדו. אסאדו היא תרבות בשר דרום אמריקאית שמגדירה בצורה מאוד מדויקת את סוג נתחי הבשר בהם יש לעשות שימוש, את העובי של כל נתח, את הגודל של כל נתח, את הזמן המדויק שיש לצלות את הנתח מכל צד, את הטמפרטורה של הגחלים, את התיבול, את הרטבים, את התוספות ואפילו את המשקאות והיינות המוגשים יחד עם מנות הבשר. אתם בהחלט יכולים להזמין לעצמכם קייטרינג בשרים על האש עם הרגשה של יום העצמאות, אבל אם אתם רוצים קייטרינג אסאדו לאירועים, אתם חייבים לוודא שאתם מזמינים אותו מחברה שמבינה אסאדו, ויודעת לבנות עבורכם את החוויה מא' ועד ת'.

האם מדובר בקייטרינג יקר?

קייטרינג אסאדו לאירועים, ובתנאי שמדובר באסאדו אמיתי ואותנטי, עשוי בהחלט לעלות מעט יותר יקר מקייטרינג בשרים רגיל או מקייטרינג על האש. יחד עם זאת, לא מדובר בפערים גדולים מדי, כך שאם אתם נתקלים בחברה שגובה עבור האסאדו מחיר מופרז וחסר פרופורציה, תדעו שמדובר במלכודת. מן הצד השני, אם מצאתם חברה שמציעה לכם אסאדו במחיר זהה לקייטרינג בשרים רגיל, המלכודת פה היא אף יותר גדולה, גם אם הסכום שתוציאו מהכיס יהיה קטן יותר.

בכמה כוכבים היית מדרג אותנו?

כתיבת תגובה

CALL ME
+
Call me!
Call Now Button
נגישות