קייטרינג אסאדו לאירועים – האם זה באמת עולה יקר?

כמו בכל סוגי המוצרים שאנו קונים ביום יום, גם בתחום הקייטרינג, לשם המוצר יש השפעה על האופן בו אנו תופסים אותו. קייטרינג אסאדו לאירועים הוא בהחלט שם שמעורר תחושה של שירות יקר ויוקרתי, ואחד החששות של רבים מעורכי האירועים הוא שמדובר בשירות יקר במיוחד, שאולי לא יוכלו לממן. בפועל, מדובר בשירות לכל כיס, ממש כמו כל קייטרינג אחר, ועל אף שהפקת אירוע הוא אף פעם לא עניין זול ופשוט, מהכיוון של האסאדו אתם בהחלט יכולים להיות רגועים – זה לא מה שייקר לכם את האירוע ויפרוץ לכם את מסגרת התקציב.

קייטרינג איכותי, מקצועי ויוצא דופן, אבל במחיר סביר

בכל קייטרינג שתזמינו לאירוע שלכם, ישנו מרכיב חשוב ומרכזי של בשר כך שמבחינת עלויות חומרי הגלם, לא אמור להיות הבדל בין קייטרינג אסאדו לאירועים לכל קייטרינג בשרי אחר. יחד עם זאת, אסאדו הוא קייטרינג שמבוסס כולו על איכות, ולכן ישנה השקעה רבה בטריות הבשר, בסוגי הנתחים ובאיכותם. על כן, תיתכן תוספת עלות מסוימת עבור חומרי הגלם, אך לא כזאת שאמורה לפרוץ לכם את מסגרת התקציב. כל יתר מרכיבי הקייטרינג, שוב, אינם אמורים לעלות יקר יותר, גם אם הם מציעים חוויה טובה יותר וקולינריה מתקדמת יותר מאשר קייטרינג בשרי רגיל.

רוצה לדבר עם השף ולהתחיל לתכנן את האירוע?

אז מדוע חברות קייטרינג רבות גובות מחירים מופקעים עבור השירות?

ובכן, שירות קייטרינג אסאדו לאירועים הוא מקצוע בפני עצמו, ולמרבה הצער, לא כל חברות הקייטרינג שמציעות את השירות, אכן יודעות להציע אותו ברמה המקצועית הנדרשת. רבות מהן עושות בו שימוש לצרכים שיווקיים, ובכדי לשמור על זרם קבוע של עבודה, גם מול לקוחות שמתעקשים על האסאדו, וכיום ישנם רבים כאלה. חברות אלה, לא רק שלא מציעות את השירות המקצועי הנדרש, גם גובות עבורו מחיר מופקע, פשוט מכיוון שהן רואות באסאדו כהזדמנות עסקית לכל דבר ועניין, החל מהצעת השירות ללא כיסוי, וכלה בהצעתו במחיר מופקע וגבוה.

הבשורה הטובה היא, שחברות מקצועיות שיודעות להציע קייטרינג אסאדו לאירועים ברמה מקצועית גבוהה, גם מציעות את השירות במחירים סבירים והוגנים, גם אם הם מעט יותר יקרים מקייטרינג רגיל. איך תגיעו לאותן חברות? המלצות וחוות דעת מקצועיות, שמתפרסמות בעיתונות, באינטרנט וברשתות החברתיות, בהחלט יכולות לתת לכם כיוון התחלתי, אבל בהמשך הדרך אתם רוצים לבדוק את הדברים בעצמכם, לערוך טעימות, להתארח באירועים בהם מספקת החברה את השירות, ולבחון האם אתם מתחברים לאווירה ולטעמים, האם אתם מרגישים שהחברה מציעה חוויה יוצאת דופן, שונה בכל היבט אפשרי ממה שאתם יכולים לייצר בביתכם הפרטי. אם כן, ייתכן מאוד שמצאתם חברה מתאימה, וכעת רק צריך לנהל איתה שיחה מעמיקה ולבחון עד כמה אכן מדובר בחברה מקצועית, ועד כמה האסאדו שלה הוא באמת אסאדו.

 

קייטרינג אסאדו לאירועים – האם זה באמת יקר?
בכמה כוכבים היית מדרג אותנו?

כתיבת תגובה

התקשרו אליי!
+
שגר אותי!
נגישות