קייטרינג אסאדו

קייטרינג אסאדו ארגנטינאי מבשר איכותי ומשובח ממבחר בשרים ולמגוון אירועים

האירועים של האסאדו

אסאדו לאירועים קטנים

רוצה שהמוזמנים יזכרו את האירוע שלך?

את חווית האסאדו הארגנטינאי מהאירוע שלך הם לא ישכחו!

כל תפריט קייטרינג לאירועים מיוחדים, מתבסס על מנות בשריות, אלא אם כן בעלי האירוע החליטו על תפריט שונה. ברוב האירועים האוכל שיוגש באירוע יהיה גולת הכותרת אבל כשהאירוע מגיע עם נתחי בשר עסיסיים שניצלים בצורה אמנותית על חרבות, האירוע יקבל נופך אחר, כזה שימשוך את המוזמנים לא רק בניחוח המשכר של הבשר שניצלה על האש בדרך כה אמנותית ומקצועית על גבי גחלים לוהטות, אלה גם המופע הקולינרי והמרהיב בעל האווירה מיוחדת. הכוונה היא אל קייטרינג אסאדו, אשר בשנים האחרונות, הפך לטרנד שאנשים כה אוהבים. כאשר מדובר על אירוע שאתם מעוניינים שיהיה מיוחד, בחירה זו תגרום לאורחים שלכם לחוש חוויה שלא תישכח במהרה.

צורת ההגשה של האסאדו באירוע שלכם צורת ההכנה של אסאדו לאירועים, הינה מיוחדת ומושכת, כאשר הבשר ניצלה על גריל ברזל ונתחי הבשר הנבחרים הינם גדולים ומשובחים ונקראים "אסאדו". לצד סוגי בשר נוספים בצלייה ארוכה של כמה שעות, צלייה ייחודית זו, על אש קטנה, היא זו שמרככת את הבשר ויוצרת טעם נפלא. היתרון הרב בסוג צליית בשרים מיוחדים ונבחרים, הינה המהירות בהכנת הבשרים וטריותם. בכל עמדה כזו, ישנו מנגליסט מקצועי לצד השף בחברת הקייטרינג, שיכין את הבשרים על האש מה שיגרום לאנשים להימשך יותר להכנת בשרים ויהווה מופע בפני עצמו.

אירוע משמח עם מנות בשר מנצחות
ללא ספק, מנות בשריות, הינן מנות מוצלחות לכל אירוע. בניגוד למאכלים חלביים שיש לשמור על טריותם לכל אורך האירוע. גם בעת ההגשה, נתחי הבשר החמים בעלי הריח המשגע, נחתכים ישירות לצלחות האורחים. הכנת בשרים על האש, ובפרט קייטרינג אסאדו, זאת משימה לא פשוטה שמחייבת מקצועיות, ידע וניסיון רב. סודות הגריל הדרום אמריקאי, מהווים חלק בלתי נפרד מהמוניטין של חברת הקייטרינג. בחברת הקייטרינג צ'ורסקו, הצוות המקצועי עובד באהבה וכבוד למה שהוא יודע ואוהב לעשות. זוהי הבחירה הנכונה ביותר, עבור מזמיני האירועים שאינם מוכנים להתפשר על קייטרינג של אסאדו אמיתי בצלייה מקצועית ואמנותית שמהווה מופע מרהיב בפני עצמו למי שמעריץ ויודע להעריך נכון את תחום הקולינריה.

תפריט אסאדו ארגנטינאי

לקוחות שבחרו בנו ואהבו את הבשרים שלנו

לקוחות עסקיים

לקוחות פרטיים

רוצה להזמין אותנו לעשות לך את האירוע ?

חווית האסאדו הארגנטינאי זאת בחירה נכונה לאירוע בלתי נשכח!

מאמרים עסיסיים לקריאה​

קייטרינג אסאדו
2.8 (56.36%) 11 votes
CALL ME
+
Call me!
Call Now Button
נגישות